Raport z wyścigu EnduroGP 2021
    Zdjęcie grupowe przycięte

EnduroGP 2021

Śledź zwycięstwa i sukcesy zawodników Maxxis na zupełnie nowej oponie MaxxEnduro w mistrzostwach EnduroGP 2021.
    Maxxis i EnduroGP 2021

Osiągi Maxxisa w 2021 EnduroGP 2021 są naprawdę imponujące. Z wielokrotnymi zwycięstwami w GP, zwycięstwami w klasach i wieloma miejscami na podium, kochamy sezon enduro 2021.

EnduroGP (Mistrzostwa Świata FIM Enduro) jest szczególnie ekscytujące, ponieważ trzy kluczowe klasy, E1, E2 i E3, mają różne ograniczenia mocy rowerów. W tym roku, nie po raz pierwszy, zawodnicy Maxxis nadal przewyższają swoją wagę i osiągają niesamowite ogólne wyniki GP, mimo że jeżdżą na rowerach o mniejszej mocy niż inni konkurenci.

E1: Motocykle do 250 cm3, zarówno 2-suwowe, jak i 4-suwowe.
    E2: 250 cm3 + 2-suwowy do 450 cm3 4-suwowy.
    E3: 250 cm3+ 2-suwowy i 450 cm3+ 4-suwowy.

Podobnie Junior (FIM Junior Enduro World Championship) ma dwie następujące klasy:

J1: Do 250 cm3, zarówno 2-suwowy, jak i 4-suwowy.
    J2: Ponad 255 cm3, zarówno 2-suwowy, jak i 4-suwowy.

Ogromny szacunek dla kolarzy TM Boano Factory Team za ich występ w sezonie 2021.

#30

Airmousse GP Szwecji 22-24 lipca: Skövde

Wyniki EnduroGP
    Po gwiezdnym starcie w Etapie 1 z wygraj zarówno w E2, jak i w ogólnym EnduroGP , Wil Ruprecht ukończył 2. etap na 2. miejscu w klasie E2 i 5. w rankingu EnduroGP.

Wyniki juniorów
    Nowa gwiazda Junior GP, Lorenzo Macoritto, zdominowała rywalizację osiągając cztery pierwsze miejsca na dwóch etapach, co jest szczególnie imponującym wynikiem, biorąc pod uwagę jego klasę o niższej mocy. Jego kolega z drużyny był zatem nieco w tyle, Matteo Pavoni ukończył rundę juniorów na drugim miejscu w obu etapach, ale nadal prowadził pierwsze miejsce w obu Etapach dla klasy J2.

Streszczenie
    Dwa pierwsze miejsca wygrywa w Etapie 1 dla Wila Ruprechta zarówno w E2 i EnduroGP, a następnie 2 miejsce w Etapie 2 E2 i 5 miejsce w ogólnych wynikach Etapu 2 GP. Kolega z drużyny Thomas Marini pozostał w pierwszej dziesiątce, zajmując odpowiednio 6. i 7. miejsce na każdym etapie.
    Lorenzo Macoritto świecił I miejsce kończy w etapie 1 i 2 w klasyfikacji generalnej Juniorów i klasie J1, podczas gdy jego kolega z drużyny zadowolił się drugim miejscem w klasyfikacji generalnej, ale nadal zajął I miejsce w klasie J2 . Kolega z zespołu Hermanni Haljala pozostał w pierwszej dziesiątce, zajmując odpowiednio 7. i 6. miejsce w klasie J1.

GP Szwecji Obrazy

# 57 Wil Ruprecht Red Plate Garage

GP Estonii 16 - 18 lipca: Saaremaa

Tor Saaremaa nie zgadzał się z Wilem Ruprechtem w taki sam sposób, jak dwie poprzednie rundy EnduroGP. Kolarz klasy E2 wciąż osiągnął dwa miejsca na podium w kategorii E2, zajmując 2. miejsce na każdym etapie, ale czasy nie były wystarczająco dobre, aby umieścić go na podium w klasyfikacji generalnej EnduroGP, gdzie zamiast tego zajął 5. miejsce, wciąż imponujący wynik jak na zawodnik E2.

W międzyczasie czterokrotne podium dla Matteo Pavoniego i powrót do 1. etapu 1. miejsce zarówno w klasie J2 jak i w klasyfikacji generalnej Junior, a na Etapie 2 kolejny J2 1. miejsce ale jego koledze z drużyny i koledze z Maxxis, Lorenzo Macoritto, udało się zamiast tego zdobyć pozycja na pierwszym miejscu nie tylko w klasie J1, ale także w kategorii juniorów.

Wil Ruprecht zajął dwa drugie miejsca w klasie E2 i 5. w obu etapach w klasyfikacji generalnej EnduroGP, podczas gdy jego kolega z drużyny Matteo Cavallo osiągnął dwa miejsca w pierwszej dziesiątce w klasie E1, zajmując odpowiednio 6. i 7. miejsce w 1. etapie. oraz 2.
    Matteo Pavoni i Lorenzo Macoritto ciężko walczyli o Wygrana juniorów , gdzie każdy zawodnik wygrywa własne klasy na każdym etapie, ale Pavoni osiąga ogólna wygrana juniorów w Etapie 1, a Macoritto rzuca go na słupek za pomocą ogólna wygrana dla siebie w Etapie 2. Hermanni Haljala utrzymał miejsca w pierwszej dziesiątce w klasie J1 z dwoma dziewiątymi miejscami.

GP Estonii Obrazy

Wil Ruprecht EnduroGP Maxxis

Acerbis GP Włoch 25 - 27 czerwca: Edolo

Po raz kolejny gwiazda pokazu, Wil Ruprechet ukończył oba etapy E2 we Włoszech w pierwsze miejsce , co plasuje go na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej EnduroGP na obu etapach. Kolega z zespołu w klasie E3, Thomas Marini, wykazał poprawę w stosunku do wyścigu, osiągając dwa miejsca w pierwszej dziesiątce w obu etapach kategorii E3, kończąc odpowiednio na miejscu 10 i 6.

Matteo Pavoni ponownie zaimponował, budując na podium z poprzedniego tygodnia, osiągając zwycięskie dwie wygrane w obu etapach w ogólnej kategorii Junior, a następnie w kategorii J2. Jego kolega z drużyny i bliski rywal Lorenzo Macoritto osiągnął 1. miejsce w klasie J1 w 1. etapie, zajmując trzecie miejsce w ogólnej kategorii juniorów i poprawiając te wyniki w 2. etapie z drugim finiszem P1 w klasie J1 i awansem ogólne podium juniorów na 2 miejsce.

Wil Ruprecht cztery razy stanął na podium GP Włoch, kończąc etap 1 i 2 pierwszy wszystkich zawodników E2, co plasuje go na drugim miejscu w obu ogólnych wynikach EnduroGP. Jego kolega z drużyny klasy E3, Thomas Marini, osiągnął dwa miejsca w pierwszej dziesiątce w E3.
    Matteo Pavoni osiągnął najlepsze możliwe wyniki w kategorii Junior, osiągając cztery pierwsze miejsca ; dwie w J2 i dwie w klasyfikacji generalnej Junior. W międzyczasie ponownie cztery miejsca na podium dla Lorenzo Macoritto z dwoma miejscami na pierwszej pozycji w swojej kategorii oraz drugim i trzecim miejscem na podium w klasyfikacji generalnej Junior. Kolega z zespołu Hermanni Haljala pokazał poprawę w ciągu weekendu w klasie J1, kończąc 1. etap na 9. miejscu i 2. etap na 7. miejscu.

GP Włoch Obrazy

Podium Wila Ruprechta 1. miejsce

GP Portugalii 18 - 20 czerwca: Marco de Canaveses

Wil Ruprecht z klasy E2 ukończył pierwszą rundę EnduroGP (etap 1) na imponującym 4. miejscu za jednym kolarzem E1 i dwoma innymi kolarzami E2. Jednak po potraktowaniu Etapu 1 jako rozgrzewki, przejechał przez pole, demonstrując swoją niesamowitą przyczepność techniczną i wiedzę, aby ukończyć Etap 2 w pierwsze miejsce , o 26,07 sekundy przed najbliższym kolarzem E2 i 8,48 sekundy przed kolarzem E1, który ukończył 2. etap na P2.

Matteo Pavoni z klasy J2 zaimponował w rundzie Juniorów w Portugalii, osiągając P2 w Etapie 1 i pierwsze miejsce w Etapie 2, pokonany tylko w Etapie 1 przez swojego kolegę z drużyny Lorenzo Macoritto z klasy J1 o słabszej mocy.

Wil Ruprecht trzykrotnie stanął na podium podczas GP Portugalii, kończąc etap 1 na trzecim miejscu wśród wszystkich zawodników E2, etap 2 na pierwszym miejscu wśród wszystkich zawodników E1, E2 i E3, a także pozycjonując go na pierwszym miejscu w ogólnych wynikach drugiego etapu EnduroGP. Jego kolega z drużyny klasy E3, Thomas Marini, zajął miejsce w pierwszej dziesiątce w 2. etapie E3 w P10.
    W klasach Juniorów Matteo Pavoni osiągnął najszybszy czas w klasie J2 na etapie 1, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Juniorów przed pokonaniem Etapu 2 z najszybszym czasem ogólnym, podczas gdy jego kolega z drużyny Lorenzo Macoritto wygrał etap 1 J1 i ogólnie Junior, oraz zajął 4 miejsce w klasyfikacji generalnej Stage 2 Junior, imponujący P2 w klasie J1. Ich kolega z drużyny, Hermanni Haljala, osiągnął dwa miejsca w pierwszej dziesiątce w kategorii J1.